| Dianamsr a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti cu moralul la pamant?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ajută să te uiți la poze vechi care arată momente de bucurie sau gândește-te la amintiri frumoase, caută poze cu peisaje sau ce îți induce ție o stare de bine

| AvalohAlyn a răspuns:

Te joci cu un animalut.Sau asculti muzica pozitiva, sau plangi, te descarci si te simti mai bine.Sau dormi, ca asa trece mai repede.

| darrio2007 a răspuns:

Il ridic de jos si il iau cu mine.

| danbnz a răspuns:

Ma plimb cu bicla!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zic că e ok, mai jos de pământ nu pot fi, de acolo mă pot ridica.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma culc si astept ziua de maine. Nu o sa mai fie la fel.

| SilentRain a răspuns:

Fie dorm, fie imi caut ceva de treaba

| Sofer a răspuns:

Ma culc și aștept sa treacă și asta. După sunt ca nou.

Răspuns utilizator avertizat
| Tarengura2004 a răspuns:

Ascult ceva muzica mai veche si ma culc a doua dimineata te simti bine