| deutzik34 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti cu moralul la pamant?

16 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Beau

| Reek54 a răspuns:

Fac sport, sex sau ies cu prietenii.

Răspuns utilizator avertizat
| KevinAnthony a răspuns:

De cele mai multe ori, când sunt trist, ascult muzică. Muzica mă face să uit de toate problemele. Alteori desenez sau fac sport.

| Ando1dul a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pun muzică, ea mă calmează de multe ori. Sau plâng ca să mă descarc, mă întreb de ce mi se întâmplă tocmai mie și apoi încerc să găsesc soluții „poate dacă aș fi făcut asta, era mai bine, ia să încerc". Și de multe ori mă ajută ideile mele, dar nu le pun mereu în aplicare de prea multă lipsă de motivație și lene. Acum serios, ce motivație să ai atunci?

| tasmania a răspuns:

Depinde foarte mult de cauza. Putin sport, o plimbare cu masina, o muzica vioaie, un pahar de ceai cu lamaie si gheata.

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Banuiesc ca esti cu moralul la pamant din cauza unui anumic lucru. Tine capul sus si gandeste-te ca alta data va fi mai binebatting eyelashes

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Cant si plang(in acelasi timp)

| ghemarius09 a răspuns:

Pai eu ma gandesc la lucruri frumoase

| paulmuntean a răspuns:

Caut faze de râs

| Mariuca55 a răspuns:

Stau

| HoldMyHand a răspuns:

Imi dau niste palme, stiu ca fiecare persoana are urcari si coborasuri.
Ma rog Tatalui Ceresc, bautura nu e o varianta, pentru mine personal.
Si ma apuc mereu de treaba, spunand ca se poate si mai bine.

| MissBaW a răspuns:

Ascult muzica rock sau mananc ciocolata in timp ce ma uit la un serial pe net big grin

| Login96 a răspuns:

Ma gandesc la o vorba care suna asa: "cand esti trist(a), gandeste-te ca undeva, pe lumea asta, un prost trage de o usa pe care scrie Impinge."

| Iliescu_Beny_1997 a răspuns:

Eu incerc sa caut un film super mega hecta giga Awesome si dupa aia ma gandesc numai la filmul ala si nu ma mai gandesc la tristete...