| Sweety_3695 a întrebat:

Ce faci cand esti cu persoana iubita in afara de a vorbi, saruta si imbratisa?

Răspuns Câştigător
| dorutza_9395 a răspuns:

Oirce mica actiune alaturi de persoana iubita ma face fericita si chiar nu conteaza daca:ne plimbam aiurea prin parc, pe strazi, ne uitam la stele de pe cer, ne criticam, ne ironizam, n-avem bani si impartim o sticla cu suc, ieseim la o prajitura, vorbim la telefon, ne trimitem sms-uri de dimineata sau ma trezeste dimineata din somn sau eu ii trimit lui noaptea cand doarme si-l deranjez, desi stiu ca e obosit, daca ne certam fiindca oricum se ajunge in situatia in care unul isi cere iertare si celalalt ii spune ca n-a fost nimic si ca l-a inteles.Tocmai mi-am planuit sa ne certam mai des, e atat de frumoasa impacareahee hee.
Si stii de ce nu conteaza? Fiindca ne iubim, fiindca ne suntem alaturi reciproc, atat timp cat stiu ca tine la mine si toate aceste chichinete le facem cu drag impreuna!

9 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Stai de vorba despre diferite subiecte, faci planuri de viitor, mergi la teatru sau opera, faci o excursie,...
Bafta!

| LoveStoned a răspuns:

Comunici, te cunosti mai bine, experimentezi, te "joci", te provoci, te inciti.

| Sweety_3695 explică:

Vai @alystraight facestraight face. Stii tu sigur ca am 10 ani?raised eyebrows. In fineoh go on.Cum pot sa pun o astfel de intrebare? Fiecare e liber sa intrebe ce vrea.Chiar nu ma intereseaza daca iti convine sau nuwave

| aly_2338 a răspuns:

Cati 10 ani ai? cum poti sa pui o asemenea intrebare, exista o multime de lucruri pe care le poti face alaturi de persoana iubita, de ex:te uiti la un film, mergi la teatru, opera, te plimbi cu bicicleta...etc.numa sa vrei.big grin

| bumbam a răspuns:

Pai fara sa vorbim fara sa ne sarutam fara sa ne imbratisam ce sa facem nici sex nu putemlaughingpoate o mancarica sau ascultam muzica...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbim ce am facut fiecare in ziua repectiva, ne facem planuri pentru urmatoarea zi, ne reamintim cat de mult tinem unul la celalalt, mai intram pe un site mai ascultam o muzica, mai mergem prin magazine, mai iesim la o plimbarica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantam.
Facem fotografii.
Intalnim amici la plimbare.
Vizite la amici.
Cumparaturi.
Scrabble. Cuvinte incrucisate. Integrame.
Lectura (fiecare in coltul lui).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politica;-)

| underline a răspuns:

Mai spune-i cate o gluma si fa-l sa rada, daca reusesti e de bine...