| KissByUNgarOH a întrebat:

Puteti vorbi despre orice cu persoana iubita, cat si despre trecutul vostru? Daca nu de ce?

5 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

DA noi 2 vorbim orice despre trecut happy

| Morenna10 a răspuns:

Avem de multe ori unele tendinte de a nu ne face cunoscut trecutul persoanei iubite, pentru ca acesta e, nu prea frumos, dar daca pesroana cu care iti imparti viata te iubeste cu adevarat, ar suporta orice, crede-ma

| spike625 a răspuns:

Desigur...trebuie sa invatam sa-i acceptam pe cei din jurul nostru asa cum sunt ei...bine,dar depinde si de trecut

| Piticaaaaa a răspuns:

Daca persoana iubita e de incredere, da. Eu ii spun orice prietenului meu si invers... Avem incredere unul in celalalt. Bine.nu imi spune "vai, ce bine saruta tipa cu care eram inainte" sau ceva de genul (asta tine de bunul simt) si eu nici atat, pentru ca e primul meu prieten. Trebuie sa fii deschis si sa comunici, altfel nu o sa dureze relatia.

| alynutza99 a răspuns:

Daca este prsoana potrivita, da poti.Dar depinde si ce ii spui pentru ca au fost multe cazuri in care baietii se foloseau de trecutul persoanie iubite.