| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand nu te mai intelegi deloc cu un om?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te duci si-ti vezi de treaba ta. Intotdeauna un om inteligent intelege cand este cazul sa cedeze. NO COMMENT.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok. Asa am facut happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te desparti, pleci, il eviti, ii blochezi toate caile de comunicare cu tine, eviti sa mai mergi prin locurile unde stii ca merge el, samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Te desparti de el, omeneste si de comun acord, inchizand pe veci un capitol din viata ta, ocolindu-l si eliminandu-l din viata ta personala (ata cea reala cat si cea virtuala), blocandu-i orice acces pe: Facebook, skype, whatups, Instagram samd.

| Mosotti a răspuns:

Pai raspunsul il stii, nu mai ai de a face cu acea persoana, e fff simplu! Te desparti de acel om si aia e, sa se duca tare daca are probleme de comportament, asta in caz ca tu esti in ordine.

| FreshGG400 a răspuns:

Comunicati. Vorbiti despre tot, despre lucrurile bune si rele, fiti sinceri unul cu altul.