| BaiatulcuOnly a întrebat:

Ce fantezii ați experimentat? Și fete și băieți, împărtășiți experientele cu fanteziile puse în practica. Vorbim STRICT DE FANTEZII (uro, footfetish, bdsm etc)

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Daca ai curiozitati din astea, mai bine urmaresti userii cu aceleasi afinitati si ii cauti in privat, altfel vei primi mult hate gratuit.

| BaiatulcuOnly explică (pentru Felissa13Eden):

Din păcate multi/multe au contul setat sa nu dea mesaj decât anumiți useri

| Felissa13Eden a răspuns (pentru BaiatulcuOnly):

Multi oameni se simt jenati sa recunoasca aceste lucruri in fata altora, poate in privat ai noroc cu cineva.

| BaiatulcuOnly explică (pentru Felissa13Eden):

Nu știu ce o iei asa de "a avea noroc" sa vorbesc cu cineva despre asta. Nu este nici o rușine. Și pe mulți ajuta sa discute poate chiar plăcerile ascunse.

| Felissa13Eden a răspuns (pentru BaiatulcuOnly):

Nu am zis ca e o rusine, am zis doar ca aici sunt multi hateri si nu o sa primesti ce iti doresti happy

| BaiatulcuOnly explică (pentru Felissa13Eden):

Ai dreptate. Vrei funda? Îmi place interesul de care dai parte

10 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Cu maicute de la biserica

| NataLee a răspuns:

Am făcut sex în padure

| DanielleCarlos a răspuns:

Bună seara draga "BaiatulcuOnly". Am dat întâmplător de întrebarea ta, și nu m-am putut abține să nu răspund, seară bună.

| baiatultrist256 a răspuns:

Scarf fetishlaughing e placut rau

| BaiatulcuOnly explică (pentru baiatultrist256):

Învață să citești întrebarea bine, sa o înțelegi și sa răspunzi corespunzător, nu doar sa te afli în treaba pentru 10 puncte.