| black34white a întrebat:

Ce fantezii aveti >: (cea mai buna primeste funda big grin ) laughing

Răspuns Câştigător
| GinaGina a răspuns:

O saltea pe malul marii, persoana pe care o iubesc, valurile sa imi ofere un sunet placut iar restul sa vina de la sine ..hmmmtongue

25 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Eu + Micata = Bani big grin Cum? Imi deschid un bordel si o tin pe micata ca tar*a si scot bani :X Zi ca nu's genial big grin

| nighter a răspuns:

Cele mai porno... nu vrei sa stii laughing

| danifx2 a răspuns:

Eu in casa si bate o fata in geam la 2 noaptea. Nu era nimeni acasa. Ma duc sa vad cine e. Deschid usa si ea sare pe mine, ma arunca pe pat si...(de aici iti poti imaniga)

| Saammyyy a răspuns:

Ggg...nu stiu daca o nimeresc pe astabig grin
dar mi-ar placea o noapte de dragoste cu sampanie si capsuni pe malul marii big grin(baiatul sa fie sexxyy neaparat big grin

| asdasd96419 a răspuns (pentru Saammyyy):

Ce coincidenta pe noi.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Saammyyy):

Se rezolva am luat sampania, capsunii si am inchiriat o casa pe malul marii.
Mai trebuie doar sa imi spui unde stai sa vin sa te iau si gata.
laughing

| ElHombre2000 a răspuns:

Nu stiu visez sa vin la tine acasa, si sa face ma am2 dragoste in dus si cand plec sa zici, Hey trebuie sa-ti dau funda pe TPU!

| Spartanul07 a răspuns:

Pff te-ai speria sa aflilaughing))))))

| black34white explică:

Hahaha ( LocKeEeD ) sugel laughing vezi poate o iau pe mama ta direct in carici laughing ieri am zburat cu cine teo **** laughing cu parasuta nebunule laughing ce zici cant si eu ceva in mata cu P**a mea smug laughing sugel si nu mai comenta aiurea laughing

| black34white explică:

(nighter) nu vrei sa le stii laughing talk to the hand (roberta frumos smug pe malul marii smug )

| black34white explică:

Pretene sunt fata dar am un vocabular laughing mai de baiat happy

| black34white explică:

Sa stii big grin

| black34white explică:

Nu se spune [-x eu am pus intrebarea aici laughingbig grin

| black34white explică:

Poate big grin

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Sincer, nu prea am fantezii. Totul e perfect when we're having sex.
Dar daca tot e vorba de fantezii, o tipa a zis ca ar vrea sa o faca iarna, in zapada... ceea ce e STUPID pentru mine. Fiind frig, tipului poate nici nu i se scoala laughing si in plus, poate sa raceasca sau sa o ia o gripa de nu se vede. Dar ma rog, fiecare cu fanteziile

| Valleria a răspuns:

In lift cu o persoana pe care o cunosc doar din vedere. In padure. Sex in grup.

| ChelioSsS a răspuns:

As putea sa scriu o carte...in fiecare zi am una noua laughing

| MsLady a răspuns:

Ee. apai si tu blushing.
Chestii. sti tu blushing laughing

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Mda. Cu siguranță nu se pot spune aici.

| OmuGnom a răspuns:

Sa fiu singur acasa cu 2 fetite voluptoaserolling on the floor))).Sa am 1 kill de iarba foite si tot tacamu, niste tarie buna, rap in urechi si povestea poate continualaughing.

| sefuvostru1 a răspuns:

In baie la mallsmug