| anonim_4396 a întrebat:

Ce fata mai este virgina pe aici? Cu cat varsta e mai mare, cu atat va admir mai mult, fetelor! Sa imi ziceti si varsta, va rog!

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu vrei mai bine una cu experientza puisorlove struck?

| BlancaFantasma a răspuns:

Doamne.am 18 ani si sunt virgina,care`i treaba? Crezi ca toate fetele se lasa vrajite de primul baiat care le iese in cale? nici n`am de gand sa `mi "pierd" virginitatea prea curand, n`am prieten deocamdata.
Multumesc pentru admiratie, oricum.
Un lucru demn de admiratia mea ar fi sa`mi spui ca si tu esti virgin dar asta cred ca e imposibillaughing bafta!

| alylove15 a răspuns:

Eu,am 15... dar cred ca u vrei sa faci o statistica.mai bine ai intreba cate fete nu mai sunt virgine.winking

| Lilia2621 a răspuns:

16, si sunt virgina, si nu am de gind sa o fac pin la 18, chiar daca voi intilni baiatul care sa ma iubeasca si sal iubesc, cine o sa ma iubeasca o sa ma astepte pina o sa fiu pregatita.

| Chrisstine a răspuns:

Eu,15laughing

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu fac 18 si sunt.si eu ma admir, dar inca nu iubesc pe nimeni indeajuns sa fac pasu` asta!happy

| Daysee a răspuns:

Mi se pare stupid ceea ce vrei tu sa afli happy. Asta e un site pentru ati pune problemele aici si altii sa te ajute, nu sa aflii orientatile sexuale alea altora sau daca si-au pierdut sau nu virginitatea.Get a life!

| convert a răspuns:

Eu eubatting eyelashes 17 si 7 lunibatting eyelashes

| puishor69 a răspuns:

Nu-mi place competitia la virgine
te rog pleaca.

| Hohenheim a răspuns:

Pe mine ma admiri daca sunt baiat si am 17 ani? laughing

| RobyAdy a răspuns:

La 25 de ani nu stiu daca pot fi virgin! Intra pe id-ul ady09nt si vorbim!

| xyz1 a răspuns:

Eu am 80 si nici nu ma gand sa o pierd pana la 120 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu.17 anihappy