| miriam31 a întrebat:

Ce ziceti de masturbare fetelor?

Răspuns Câştigător
| eurynomus a răspuns:

Este un lucru absolut normal si cu nimic iesit din comun si daca e inceputa inainte de primul act sexual conribuie in mod pozitiv k o pregatire a vietii sexuale, sunt multe de spus despre acest subiect si aici e mai greu dar in cazul in care vrei sa vb pe mess, am idul: eurynomus3free

6 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Eu zic ca-i foarte normal si mi se pare sexy cand fetele recunosc ca o fac. Cred ca-i mult mai bine ca fata sa stie ce anume-i place si sa-l puna pe baiat sa-i faca anumite lucruri. E ceva omenesc pana la urma, toti o facem fie de recunoastem fie de nu. Si nu trebuie sa ne fie rusine de aceasta.

| darrio2007 a răspuns (pentru AndreyG):

De acord cu tine in afara de faptul de a parea sexy cand o fata recunoaste asta.Nu vad nimic sexy aici.Sinceritate,da.

| Outspoken2 a răspuns:

Este ceva firesc.

| xCruz a răspuns:

Poi este ceva normal dar nu mi se pare sexy sa recunoasca o fata ca se masturbeaza=]] mai ales sa spuna ea lucru'asta =]].

| babypowder87 a răspuns:

Buna, este ceva normal si firesc, insa nu toate o recunosc. Am citit mai demult un articol in care scria ca masturbarea feminina este benefica pentru sanatate, aveti aici link-ul articolului: http://sanatate.ele.ro/......11976.html Voi ce parere aveti? Credeti ca este adevarat?

| vasyok97 a răspuns:

De acord cu andrey happy