| alone a întrebat:

Ce fel d sanii le plac baietilor tari sau moi?laughing

Răspuns Câştigător
| ducu1991 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza daca sunt moi sau tari conteaza ce simt eu pentru partenera mea

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zayidee a răspuns:

Pai cui i-ar placea o femeie care in loc de sani are 2 urechi de elefant? sanii trebuie ingrijiti. sunt exercitii fizice, creme pentru bust. trebuie sa iti placa mai intai tie.

| Marcelino a răspuns:

As spune moi dar nu e bine nici foarte moi. Cred ca intre...

Răspuns utilizator avertizat
| romeo78 a răspuns:

Dac iti iubesti partenera ti-o accepti asa cum e. Nu exista sani moi sau tari. Daca nu stiti anatomia sanului, scrieti ca pot fii moi sau tari. Tari pot fii doar cu implant de silicon. Sanii sun elastici. Se muleaza pe forma mainii sau sutienului. Structura lor este format din muschi, tesuturi adipoase, vase de sange si nervi. Sunt legati de aparatul reproducator. Cat fata este pe ciclu ei se intaresc datorita hormonilor secretati, iar cand nu este pe ciclu sunt moi, datorita lipsei hormonilor. Dimensiunea lor este dat de glande. Daca ai probleme de sanatate ei se pot mari sau micsora. Iar in legatura cu creme de crestere sau exercitii acestea sunt basme.Sanii trebuie doar ingrijiti igienic corect si efectuate controale medicale periodice. Prin exercitiile recomandate de fapt se intaresc si maresc muschii pieptului. Ca si la barbati.

| Marius_7427 a răspuns:

Cel mai bine sunt naturali nu conteaza sani conteaza ce simti pentru partenera... si cel mai bine e undeva intre nici tari nici moi tongue

| CrYsS34532 a răspuns:

Pai baietilor le pla sanii mai tari big grin

| andreyusnice a răspuns:

Mai potriviti.Si niste buze ca ale tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca ar fi mai bine Moi decat tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari și tari! Și naturali, că altfel... unde-i farmecu'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturali, marime medie, tari happy