| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca baietilor le plac si fetele cu sanii mai mici?

Răspuns Câştigător
| buburuza2 a răspuns:

Buna Mary, eu cred ca da pentru ca eu am un prieten de 3 luni si nu am sanii mari, dar el iubeste ceea ce sunt eu, nu corpul meu. :* Deci eu nu cred ca baietii sunt inebuniti doar dupa sani ci si dupa naturalete si frumusete interioara. :* Funda?big grin

9 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Crezi ca aia mari se mai vad pe intuneric?

| dolcEE a răspuns:

Normal ca da. Esti cretina? Daca un baiat sa uita dupa aia inseamna ca nu-i place de fata aia cu adevarat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie personal alea imi plac cel mai mult. Si da sunt baiat.

| RaLuCa23 a răspuns:

Daca un baiat chiar te place intr-adevar atunci te place oricum ai fi! oricum depinde de gusturile baietilor insa cei mai in masura la ati raspunde la intrebare sunt chiar ei!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Baietii sanatosi nu se uita la cum arati se uita la ce ai in interior. si in plus toti barbatii comenteaza despre femeile cu pieptul voluminos

| NicklausMikaelson a răspuns:

Depinde de baiat tongue. Daca iubeste din interes ( sa se dea mare cu fata la prieteni si ca ce bine arata ) sau chiar te iubeste asa cum esti tu

| jessica22 a răspuns:

Si inca cati draga mea. Am avut si eu problema sanilor, ca sunt mici. stai linistita. multi prefera sani mici si fermi, decat mari si pana la buric (cand isi dau sutineu jos). Si eu eram complexata ca am sani mici si am vrut sa imi pun silicoane, iti jur pe viata mea ca baietii (barbatii) au fost cei care mai facut sa ma razgandesc, de la toti am auzit vorba asta: " WHAT'S MORE THAN A HAND IS USELESS".

| BigfootXXL a răspuns:

Ai sânii mici? Iti mai dau eu de la sora mea.Are 140-61-93.

| thayphoon a răspuns:

Pt mine nu conteaza trupul ci sufletul.Sigur nu doar eu zic asta ci mai multi baieti.