| wyorel007 a întrebat:

Ce fel de baieti va doriti? happy

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Sinceri si de incredere.Pentru mine asta este cel mai important.In primul rand, unei persoane care minte nu ii poti marturisi nimic, si nici nu ii poti acorda increderea ta.Trebuie sa fie onest.Si asta nu doar cu mine, ci cu toti cei din jurul lui: prieteni, familie...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mulți, ci unul și bun.
Să fie sincer, tandru, respectos, serios dar și glumeț, curat, etc.
Pa, pa.

| doarEu001 a răspuns:

Daca as incepe sa enumar toate calitatile pe care mi-as dori sa le aibe un baiat ca sa fie perfect pentru mine cred ca te-ai plictisi citindhee hee nimeni nu poate sa se incadreze perfect in standardele pe care le dorim...asa ca o sa ma multumesc cu iubilaughing il iubesc si asa, cu tot cu defecte.

| DizzyXD a răspuns:

Vagabont laughing

| Dearscorpion a răspuns:

In primul rind de acei care nu sunt indiferenti si le pasa.