| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de fata i-ar placea un baiat:amuzant, destul de suparacios, putin copilaros, ft dulce si dragut in acelasi timp sh e un baiat destul de popular sh cunoscut prin cartier. dau funda la raspunsurile bune

Răspuns Câştigător
| Alissya97 a răspuns:

Nu ştiu dacă mi-ar plăcea,deoarece nu l-am cunoscut să văd exact cum e, dar după descrierea făcută, mi se pare un băiat foarte ok.Eu cred că băiatului i s-ar potrivi o tipă cu picioarele pe pământ dar şi copilăroasă, amuzantă, drăguţă şi care să-l înţeleagă. Asta e părerea mea. Sper să-ţi fie de folos. Baftă! :*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ToxicGirl a răspuns:

O fata care sa fie si ea la randul ei amuzanta.sa ii faca poftele.sa nu fie nici prea copilaroasa nici prea adulta.pentru ca daca e prea adulta dupa o sa ii spuna lui ca e prea copilaros si nu crd ca o sa ii placa asta...sa fie si ea frumoasa si sa stie cum sa se comporte cu el.nu e neaparat sa fie populara dar cat ne cat sa fie cunoascuta de multe pers e bine.pentru ca daca nu baiatul crd ca fata e ratatahappy

| SexyCioco a răspuns:

Una care sa ii fie pe plac oricui. Se zice ca daca un baiat sta langa altul si vb excesiv de cineva si celalalt de langa se indragosteste :X... Iar placea o fata la fel ca el...

| andrutzza_7901 a răspuns:

Una normala? daca e si sincer, fidel, si nu isi bate joc e chiar perfecttongue:tonguetongue

| jora92 a răspuns:

Ma cel mai rpobabil o cheama alexa sau alexandra si are in jur de 10 ani e destul de frumoasa si imposibil de atins pentru tine