| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.De ceva timp un baiat de la mine din cartier se tot uita la mine, cand ma uit eu la el isi intoarce capul.Cand e cu prietenii lui nu face asa,noi nici macar nu ne salutam sau chestii de genu'.E destul de dragut tipul,dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu el,fiind mai mare ca mine, m-ar crede obsedata...Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Vorbeste cu el pe Facebook- daca il ai la prieteni, daca nu abordeaza-l pe Facebook, sa vezi cum reactioneaza, ori, fa rost de numarul lui. Daca te intelegi bine cu cineva din grupul lui de prieteni si mai bine.

| IzabelaIonela a răspuns (pentru aneliram):

Inca nu mi-a acceptat cererea desi i-am trimis-o de cateva saptamani..Prieteni comuni nu am cu el, sunt destul de mari ca varsta si din nou daca m-as baga in seama m-ar crede vreo nebuna.