| AnneIsHere a întrebat:

Ce fel de fete le plac baietilor? Cele feminine cu fustite si tocuri sau cele mai moderne cu tenisi si blugi taiati?

25 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Eu unu am boala pe cele cu blugii rupti. am mai dat peste una si imi bateam joc de ea. pentru ca avea pantalonul mai bine spus rupt de la pulpa pana pe la genunchi in jos. nu suport asta. daca este mai taiati asa frumos. ok. oricum nu ma atrag prea mult astea asa. dar cu blugi da.
cele cu fustite mini si tocuri si mai ales la o varsta mai frageda mi se par ca sunt de centura. daca are o fusta dinaia mai omenste nu de curva da. ca multe poarta dinalea ca sa fi mai sexy dar in ochii barbatilor sunt pentru... taxat.
deci orice sa poarte nu conteaza. poate sa poarte un blug si sa fie sexy ca na e mai stramt si vine pe fund si etc. poate sa poarte o fusta (nu dinaia de centura) si iar este sexy.
acum nu e neaparat ca asa sau asa. femeie sa fie in orice caz. ca mai sunt cele care sunt gen baiat cu par scurt si blugul de nu se vede fundul si dupa aia ai impresia ca ai relatie cu un baiat "mama sunt gay". dar pentru ca e vara normal fuste si pantaloni scurti.(scurti feminini)

| GregHouse a răspuns:

Iti dai seama ca difera in functie de baieti, anotimp, temperatura, moment al zilei, felul in care arata o fata in fusta si in blugi...

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Atitudinea este cea mai importanta.Bineineteles ca trebuie sa arati si bine ca sa atragi atentia, dar caracterul este decisiv.
Iar stilul nu prea conteaza. Chiar cunosc baieti carora le plac fetele mai feminine, iar altii care prefera fetele cu un stil mai de cartier asa...
Cand ajungi sa te intelegi cu cineva, nu mai conteaza cum se imbraca.

| Ioana22B a răspuns:

Exista tipuri si tipuri de baieti si conceptii, dar totusi eu tind sa cred ca cele feminine sunt preferate de acestia.De ce? Pentru ca parul lung si matasos,pantofii cu toc, fuste si rochite, culorile pastel si parfumul senzual sunt specifice femeilor, oferind o nota de feminitate.
Deci baietii sunt cu tensi si blugi taiati si tricouri cu desene, iar fetele cu ce am enumerat eu.Asta nu inseamna ca un baiat nu va fi niciodata cu o fata care e mai apropiata de stilul sau, doar ca aceste cazuri sunt mai rare decat celelatehappy

| Alfonso a răspuns:

Nu toti baietii au aceleashi gusturi! Majoritatea prefera pe cele feminine. Celelalte sunt rokerite, sau cv, astea fiind pe placul rokerilor, rapperilo...Nu sunt toti la fel, depinde de individ! Gusturile nu se discuta!

| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca fetele feminine cu tocuri nu pot fi moderne si fetele moderne cu "blugi "taiati nu pot fi feminine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele normale. Care nu sunt obsedate de cum arată şi de îmbrăcăminte.

| Deliα a răspuns:

Eu n-am mai purtat pantaloni de 3 anistraight facecred ca sunt singura de pe planeta care e fffff finuta si poarta numa fuste si rochii...BAIETOASELOOOOR!crying

| AnneIsHere explică (pentru Deliα):

Da care e problema tha ca sunt mai baietoasa, da rog mai port si tocuri cu fuste dar mai rar mai mult rocuri.Si da poart blugi taiati si tenisi cu sapca, da care e problema tha decat sa fiu o piti ca tine mai bine o fata cu persoanlitate, moderna si care nu se da pe centura. Acum stilul feminin este de domeniul trecutului sau 'clasic'.Am vrut doar sa vad ce gusturi au baietii.Nu sunt mereu baietoasa uneori cand imi vine laughing Dar da de tenisi nu ma pot desparti. Acum se poarta mai modern cu k tine

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Mie imi plac ambele, numai depinde cine e imbracat in ele.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Fiecare baiat are preferintele lui. Nu se uita neaparat la felul in care se imbraca. Se uita la fizic, alte alea. tongue Baietii in general nu au boala pe haine cum au fetele. laughing Dar cunosc baieti care zic ca cele in fuste sunt curve( deci vor in blugi), si am un amic care atunci cand vede o fata cu blugi taiati ii zice:" Da' tu n-ai bani sa-ti iei blugii intregi?" rolling on the floor
Funda?

| TheSeventhSin a răspuns:

Buna mie imi plac fetele:Mai feminie dar, ele trebuie sa aiba atitudine, sa fi putin indiferenta (nu mult), s-a nu fie nici prea clama dar nici prea "nebuna:" pe la jumate happy in fine love struck asa imi plac mie love struckfetelelove struck

| alexxxu a răspuns:

Mie fetele fara hainelaughing)nu acu serios nu conteaza imbracamintea..parerea mea.happy

| stefanfanu a răspuns:

Prima varianta e mai buna

| RamboBike3 a răspuns:

Ftele cu tenisi, basketi, skate, pantaloni cu carci, pantaloni taiati is cele mai tari si dacda is mai baietoase se inteleg cu baieti deci a 2 varianta.

| bnutrino18 a răspuns:

Normal baietii sunt atrasi de fetele cu tocuri si fustite scurte. Insa, pe cele cu blugi taiati si tenesi, le considera fete mai de cartier ca sa zic asa. Dar acum depinde de caracterul baiatului.

| FaniiMei a răspuns:

Buna, ZuuZZu. ezi tu, pentru mine nu prea conteaza hainele conteaza cine e imbracat cu ele. Mi, ambele imi plac, sincer.

| FaniiMei a răspuns:

Buna, Zuuzzuuu. Nu prea cinteza, conteaza cine le imbraca. Mie imi plac ambele, sincer. Depinde de ocazie...

| FaniiMei a răspuns:

Heiii. Ambele sunt foarte frumoase depinde deocazie. Mi e imiplac fetele mai baietoase, as prefera tenesi cu blugi taiati. Dar daca ma duc undeva cu ea ar trebui sa se imbrace mai feminist! Adica cu tocuri o fustita sau o camasa!

| Chira_Cristi_1997 a răspuns:

Mie imi plac cele moderne, dar este doar parerea mea eu zic sa alegi in care arati mai frumoasa happy

| Chira_Cristi_1997 a răspuns:

Mie imi place cele moderne, dar asta nu conteaza imbracate in ce arati mai bine
happy

| crazyhairstyle a răspuns:

Simplu si usorbig grinhappy Baietilor le plac fetele seriose, cuminti si destul de frumoase (nici urate nici frumoase). Dupa parerea mea ei vor sa vada in fata respectiva o vitoare sotie in care sa poata aive incredere in ea, sa-i fie alaturi de el la bine si la rauhappy...

| crazyhairstyle a răspuns (pentru crazyhairstyle):

Cand gasesc o fata in care chiar pot avea incredere, va asigur ca nu v-or stla mult timp sa se gandeasca.Acea persoana care a reusit s-ai fure inima, o v-a avea pana cand v-a muri.Dar pentru asta v-a trebui sa treaca multe teste.sigh
sad

| Stefoni_Mihai_1993 a răspuns:

Cele cu amandoua, dar trebuie sa stie cand si cum sa se imbrace. Adevarat cele care poarta numai fustite mini si tot felul de chestii d-astea, mai ales daca sunt minore, arata putin a incultura si centura, fiindca ele maximizeaza. Bun, bagi fustita mini, dar nu cand te duci cu maica-ta nu stiu unde. nici n-ai cur, nici tate si porti fustita mini si camasa mulata cu cativa nasturi descheiati(decolteu). Trebuie sa ai, ca sa porti. Pentru fetele care nu sunt chiar asa dotate, un push-up ar fi o chestie, sa iasa in evidenta. Si in rest, mai finutz, vba aia "Nici tarfa, da' nici calugarita."