| AnneWasHere a întrebat:

Buna,as vrea sa ii intreb pe baieti,Ce fel de fata va place? Una mai baietoasa care poarta sapci,blugi taiati,tenisi [Nu gen vagaboanta laughing, ceva in gen skaterita] sau o fata feminina care poarta fuste,rochii,sandale, tocuri? [Nu pitipoanca laughing]

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna!
Toate fetele sunt frumoase in felul lor! Acum depinde si de tip. Iti dai seama, ca daca e un tip mai sportiv si care are,, swag" prefera o fata cool, baietoasa si daca e un gentleman care se imbraca in costum si are bunele maniere prefera o domnisoara eleganta.
Pa, pa!

| simona233er a răspuns:

Fiecare baiat are gusturile lui....iti recomand sa fii tu insuti! :* pupici!

| DarknessRulz a răspuns:

Eu zic ca fetele care sunt feminine, cum ai mentionat tu mai sus.Si ale baietoase merg dar nu prea baietoase.By3