| Mariaa_5389 a întrebat:

Ce filme de actiune stiti? Imi spuneti, va roog, si mie happy?! Msz :*. fundita :*

5 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Cauta la diverta si daca vrei la asa o intrebare pentru categoria Dragoste si sex niste raspunsuri macar sa-ti dam unele pe masura: filme XXX sunt cele mai indicate mai ales ca au si actiunewinking
asa intrebare asa raspuns... daca vrei raspunsuri serioase posteaza intrebarea la categoria Adolescenti

| georgegs a răspuns:

Hitman.,., asta.e.cel.mai.bun.,

| otherwise a răspuns:

Uita-te la Apocalypto. Film de Oscar nota 10. Vizualizare placuta!

| razvy_9918 a răspuns:

Cared ca cel mai misto film posibil care l-am vazut vreodata este ongback

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dangerous man, born to raise hell