| anonim_4396 a întrebat:

Ce gest draguț si atragator din partea iubitei ii place unui iubit?

Răspuns Câştigător
| Unsfatbun a răspuns:

Sunt multe astfel de gesturi! Cel mai drăguț lucru pe care-l apreciez este că nu țipă la mine. Nici acasă, nici în public. O interesează cum îmi merge ziua. Spune când pleacă de acasă, unde pleacă și când vine. Comunicăm. Îmi este fidelă. Se îngrijește și este feminină.
Probabil cel mai drăguț gest a fost când a venit prima dată la mine cu mașina ei! La 600 km distanță, fără să-mi spună! Era să-mi stea inima când am văzut-o!
Cum lucrurile au tot evoluat, in urmă cu aproape 2 ani, mi-a dăruit cel mai frumos și măreț cadou: un puișor de om!
Fiecare gest care vine de la ea, il apreciez și nu am cum să o rănesc vreodată!
Lucrurile mari se fac prin gesturi mici!

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cu o imbratisare.

| Werrich a răspuns:

Gestul de a sta in rugaciune.

| Marius22222222222 a răspuns:

Un mesaj cu Buna dimineata. Odihneste te. Noapte Buna. In cazul meu

| Marius22222222222 a răspuns:

Cand persoana iubita iti da mesaje dragute e totul ok

Răspuns utilizator avertizat