| anonima182000 a întrebat:

Cel mai drăgut gest sau cuvinte din partea iubitului/iubitei voastre?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele mai dragute cuvinte: "te iubesc!"
Cel mai dragut gest: cand se pune in genunchi si te cere in casatorie

| corbulalbrosu a răspuns:

Oferirea unui fir de trandafir abia deschis (imbobocit), ori de cate ori este posibil sa fie facut un astfel de gest, indiferent de zi (lucratoare sau de sarbatoare) sau de un anumit eveniment din viata partener/ei/ului iubit. Este si binevenit si de maxima tandrete si pretuire in cazul iubitilor adevarati. Multa sanatate!