| ForeverWarrior a întrebat:

Ce gesturi o tradeaza pe o fata ca te place, inroseste iti da atentie etc?

12 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

In primul rand, se aranjeaza, sta cu ochii pe tine ca pe butelie, incearca sa faca conversatie, se inrosesc daca sunt mai timide......sunt multe! Dar de ce nu faci tu primul pas,, doar esti barbat si la urma urmei ce ai de pierdut!?

| AliceHamingway a răspuns:

Cam asa ceva vorbeste mult cu tine sta pe langa tine etc

| benga94 a răspuns:

In primul rind depinde de fata! Iti dai tu seama si din priviri daca tot se uita la tine, daca te suna des, vorbiti pe mess, iti cere pareri de anumite lucruri, o fata se da repede de gol fata de un baiat.

| daniellllaaaa a răspuns:

Pai in primul rand daca se uita la tine si iti zambeste inseamna ca te place, apoi daca va cunoasteti deja sta mult pe langa tine, iti cere sfaturi, v mult cu tine de diferite chesii, te sustine, sta mult cu prietenii tai... cam asta. funda? plz :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru daniellllaaaa):

"Pai in primul rand daca se uita la tine si iti zambeste inseamna ca te place"
nu e asa, daca o fata se uita la 100 de pers si le zambeste ca asa e felul ei, inseamna ca ii place pe toti? nu

| daniellllaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta tu trebuie sa.ti dai seama. Daca te priveste fix in ochi si se uita muult la tine. trebuie sa obs ca nu se va uita la fel cum se uita la ceilalti oameni! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru daniellllaaaa):

Asta e altceva, suna mai altfel acum nu crezi? laughing bft

| Andreutza184 a răspuns:

Depinde,ori incearca sa faca cumva sa vorbeasca cu tine sau te ajuta. Poate se uita la tine iar cand tu te uiti la ea isi ontoarce repede capul, dar cel mai sigur e sa ii intrebi prietenii daca te place sau nu.

| alyxii a răspuns:

Se uita des la tine.

| 123Andreea a răspuns:

Pai depinde si de fiecare fata(eu sunt fata)poate sa isi arate afectiunea in mai multe feluri.De exemplu:
1-se joaca prin parul tau
2-iti face ochi dulci
3-se da pe langa tine
4-rade la glumele tale(chiar daca nu sunt amuzante)

| ș53fan a răspuns (pentru 123Andreea):

Si daca este timida? Ce ar putea sa o tradeze? Asta ar putea fi semne big grinaca se joaca cu propriul par, si daca ma priveste fix iar daca o surprind facand asta isi schimba privirea brusc, astea ar putea fi semne?

| yofetita a răspuns:

Eu ca fata cand imi place de un baiat stau mult pe langa el, ma uit foarte mult la el, ma inrosesc cand vine vorba despre mine si el, ma tin cam mare cand sunt in preajma lui laughing)), si multe alte gesturi... Funda?smug