| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii pot darui iubitului meu de Sf.Valentin? Mentionez ca joaca fotbal si este portar, manusi de portar deja i-am facut cadou anul trecut si s-a bucurat tare mult de ele. Astept propuneri frumoase! Dau funda!, sa fie ceva original!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Păi acum ai putea să îi oferi o minge sau un tricou imprimat cu numele lui, și sub el să fie ceva de genul : Zâmbește, cineva te iubește!

4 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Un trening

| RinXIII a răspuns:

O minge, un tricou, niste crampoane

| cihupacihups a răspuns:

Poate o minge pentru a se antrena suplimentar
sau poate o minge de plus cu poza voastra pe ea- costa in jur la 250 lei dar cred ca e ceva original
poate o pereche de ghete
dar daca anul trecut iai facut cadou ceva legat de fotbal poate anul acesta ii faci cadou un parfum sau poza voastra in rama ceva original( inima)
poti sai faci cadou si o sapka raper
(sper ca te-am ajutat cu ceva) (Funda)

| WeslyEric2013 a răspuns:

Acu depinde si de bugetul pe care il ai. sfatul meu 2 bilete la un meci de fotbal important si insotestel se va bucura