| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii fac iubitului meu un cadou mai original.( Mentionez ca nu ii plac cadourile personalizate,sau cumparate). El a preferat intotdeauna ceva semnificativ, facut cu mana mea sau eu stiu. Este o fire romantica si de aceea. I-am facut acum ceva timp o cina romantica si i-am scris pe 100 de biletele te iubesc. El este plecat in alta tara,iar sora lui o sa plece in curand acolo, de aceea as vrea sa ii trimit ceva frumos.Acum astept si alte ideii de cadouri originale, gen cele de mai sus.

Dau funda celei mai frumoase idei :* Multumesc!

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cauta ceva,, hand-made,, eventual impleteste-i o bratara din mai multe accesorii.

| andru10best a răspuns:

Poti sa vezi pe linkul de mai jos multe idei care sunt pe placul tau.
http://www.surprizewow.com/category/cadouri/

| Alexandrughita a răspuns:

Ii poti trimite o scrisoare, scrisa de mana cu ceea ce simti pentru el, urari, un desen, ceva... Cred ca ii va place daca spui ca ii plac cela facute de mana ta. Succes

| geanina23 a răspuns:

Pai poti sa ii faci o bratara impletita cu diferite accesori sa ii trimiti o scrisoare o poza cu tine in rama!