| mosu8 a întrebat:

Sunt un baiat caruia ii place romantismul, dar am dat peste o fata care este zodia scorpion (o cheama Delia).Ea stie ca o plac deoarece primul pas l-am facut acum 2 ani.Prima oara nu i-a pasat de mine, dar de Sf.Valentin i-am oferit un cadou si m-a pupat pe obraz (ceea ce anul trecut de Sf.Valentin nu a facut). Poate aveti sfaturi........in caz de cineva ma stie sunt Alexey (din Bacau).

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Invit-o în oraș fii direct cu ea, spune-i hai să ieșim la un suc, te prezinți și tu cu o floare simplă, un ghiocel ceva, îi va place la nebunie. Încearcă nu ai ce pierde, tu să reușești să o scoți odată și să stai cu ea de vorbă să o faci să se simtă bine că pe urmă e simplu.

| mosu8 explică (pentru Azµre):

Iti multumesc voi incerca.Greseala mea a fost ca am considerat-o fata(adica baietii gandesc direct, iar fetele diferit de noi) dar se pare ca aici e o exceptie.Voi tine minte pe viitor!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Scoate-o în oraș pentru Dumnezeu cum vrei să te placă dacă tu nu o scoți afară și nu o faci să se simtă bine. E scorpion cu atât mai mult îi place ca bărbatul să fie direct și la obiect.

| Sedecaru_Ciprian_1996 a răspuns:

Cumva Delia e din sanduleni?

| mosu8 explică (pentru Sedecaru_Ciprian_1996):

Nu,dar e amuzant daca si tu ai o Delia laughing.

| mosu8 explică:

Pai desigur ca pot incerca asta, dar intrebarea este alta daca nu accepta(doar eu sunt a 7-ea si ea a 8-a) dar poate merge mersi!