| BogdAnnnn_2443 a întrebat:

Ce ii pot oferii unei fete ca si cadou de ziua ei?

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna ^^
Poti sa ii faci cadou un obiect vestimentar dar ceva care sa fii sigur ca ii place nu sa te arunci pe bluzite,fustite sau pantaloni. Poti incerca o esarfa in culoarea ei preferata, un sutien [ laughing ] poate chiar un hanorac sau un cardigan simplu.
Poti sa ii iei o pereche de cercei, o bratara cam ce ai vazut ca poarta ea.Nu te baga la cosmetice laughing.
Poti sa ii iei o rama foto cu voi 2 daca sunteti apropiati,un album foto cu gasca voastra, un buchet de trandafiri rosii, un ursulet mare de plus.
Poti sa ii cumperi cartea ei preferata thinking
Bafta :*!

| Paula007 a răspuns:

Orice tip de bijuterie (ieftina dar draguta)
carti ( daca e pasionata de citit)
orice lucru mic, nu prea scump si care crezi ca l-ar putea folosi, sa-i aminteasca de tine.

adica, fara ursi mari de plus ( bani multi aruncati inutil), nici cine stie ce buchet mare de flori, ca in 2 zile mor si adio impresie.nu consta in valoarea financiara cadoul, si in intentia ta. daca tu crezi ca o cunosti si o sa-i placa, poti sa i cumperi si doar o felicitare deosebita care ti-a placut tie, sau una pe care o faci chiar tu cu mana ta thinking

eu mereu apreciez gestul, surpriza in sine, si persoana ca s-a gandit singur ce sa faca.

| Mao a răspuns:

Nu trebuie să îi cumperi ceva. Cred că o cină romantică în doi ar face cât toate cadourile pe care i le-ai lua.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Un vibrator

| antonG a răspuns:

Un motostivuitor

| Fillaide a răspuns:

Colier,inel,cercei,bratari...adica bijuterii
Ceas
Parfum
Rochie, pantofi
Album photo
Poza ei, sau a voastra intr-o rama frumoasa
Un buchet de flori
O jucarie de plus
Un bilet la filmul ei preferat
O carte
Un album cu muzica ei preferata

| biancaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai i poti oferi un ceas frumos o bratara interesantta un colier cercei sau u set poti sai cumperi o jucarie pe care scrie te iubesc si neaparat cea ce i place cel mai mult unde-i fete u trandafir rosu ar fi ceva special!love struck funda?:*

| roxypoop a răspuns:

Orice daca te iubeste se va bucura de orice ii oferi pentru ca i le daruiesti din inima

| dididiana a răspuns:

Depinde ce ii place fetei... Iti voi enumera niste cadouri
Daca este romantica cumpara-i un ursulet cu un trandafir rosu si o cutie de bomboane.
Daca este asa un fel de emo intreab-o ce marime poarta la papuci si i-ai o pereche de tenisi sau o bluza neagra cu un craniu sau ceva de genul
Daca e mai tacuta cumpara-i ceva cuminte de gen un tricou sau chiar un ursulet
Daca vorbeste non-stopcumpara-i bomboane o fusta, pantaloni sau chiar o bluza
marog daca nu am enuntat starea ei cumpara-i o bluza. niste pantaloni sau o fusta ...nu uita de papuci
Sper ca te-am ajutat
Fundita?

| Afganistanu_9917 a răspuns:

Un ParFuM...un buchet de florii
un ursulet un bibelou! FundA smug

| dheb a răspuns:

Un sarut? funda

| dheb a răspuns:

Scuze am crezut ca unei iubite scuze deci poti:blugi,tricou,pantofi,bratara,inel, telefon, iphone depinde acum daca ai bani inel parfum ceva de la avon sunt reprezentant daca vrei ceva da-mi un mesaj ori ce ce ii place sau daca sunteti prieteni cevva poze c amandoi si u din astea