| lovepiink a întrebat:

Ce cadou ati oferii prietenei voastre la ziua ei?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Mileeee98 a răspuns:

O poza cu ea facuta in rama sau cu voi doua...nu stiu alceva si sper sa te ajute raspunsul meu big grin

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La cadouri e mai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii ORIGINAL la modul in care i-l vei da :

poti, spre exemplu, sa iei trei patru cinci... cutiute pe care sa scrii anii sau lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in anul sau luna respectiva pentru ea/el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La Multi Ani Iubire"

asta a fost prima idee care mi-a venit acum in minte

ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierde)

La parfumul care il are i-ai putea cumpara si crema de corp!

sau cumpara-i pamant pe luna ...de aici http://www.moonestates.com/

Spor la cumparaturi! By!

| baru a răspuns:

Sall. Un lantisor si o bratara de aur sau de argint. In functie de buget.Sau, un tablou. Asta din punct de vedere material. Spiritual, omenia si demnitatea mea de barbat. Un Craciun fericit atat tie, cat si familiei tale. Sa fiti sanatosi. Pa

| Annitu a răspuns:

Ceva...simbolic.

| CybeRAthlete a răspuns:

Cand aveam dicicultati financiare, vorbeam cu un prieten de la un magazin de electrocasnice, imi dadea o cutie mare, o impachetam frumos, puneam pe cineva sa ma care si ma ofeream... tinea astawinking
cand nu dificultati financiare, depinde, de la un parfum, toale ceva la cine romantice, o zi la un spa sau chestii de gen...
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| lovepiink explică:

Apropo are 10 ani!

| Kikiiiiii a răspuns:

Pey sincera sa fiu i-as oferi un ursuletz de plus! sper ca te-am ajutathappy

| Spark a răspuns:

Parfum, flori, cercei, etc :X

| ScorpionSting a răspuns:

Toata inima mea big grin

| diverson a răspuns:

Ceva, un lantisor de care sa ai si tu, un parfum si pe langa el ceva hand-made (cauta: bratarile prieteniei), un ursulet mare, haine, bilete la film/salon, abonament la fitness/yoga, un video dragut pe youtube cu poze cu voi, un animal de casa, machiaj, un cd cu melodii despre prietenie, webcam, casti, o lampa cu model dragut, o cartethinking