| RAY a întrebat:

Ce inaltime aveti? si ce inaltime ati vrea sa aiba partenerul, partenera?

36 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru TuDorEL96):

Deci sa inteleg ca n ai inaltimea ideala?

| CariocaTha a răspuns:

Conteaza? thinking

| RAY explică (pentru CariocaTha):

Ce anume

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru TuDorEL96):

Ce varsta ai? cu ajutorul stiintei putem creste pana la 30 de cm dovedit stiintific asta,desi nu isi pierde speranta cu banii vom reusi, de fapt in Germania, china, usa e ceva normal asta, costa mult si pentru ca aparatele costa mult isi dai seama totul dureaza 12 luni operatie, doctori, sport etc dar merita o viata ai

| CariocaTha a răspuns (pentru RAY):

Reciteste-ti intrebarea si vezi. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns (pentru TuDorEL96):

Zici 1.70 ca nu esti mai mare.eu am 1.70 dar eu zic ca inaltimea ideala la baieti e 1.80.

Răspuns utilizator avertizat
| nic3rr a răspuns:

Nu prea cred inaltimea conteaza. Pace!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Am 1.70, as vrea sa am 1.75 cre` ca nu am nevoie de mai mult, oricum si acum e bine, iar iubita ar trebui sa aiba cu 10 cm mai mica, sau minim cu 5, happy adica 1.60 mie mi-se-pare perfect, cred ca e mai dragut sa se ridice pe varfuri pentru a te saruta si tu daca vrei s-o iei in brate normal, trebuie si s-o ridici :d, Eu asa cred si sunt multi care zic ca mine happy, zic eu big grin

| CaMeLeOnn a răspuns:

Am 1.85 si prietena 1.63 si mi-ar placea foarte mult daca ar avea 1.70-1.75

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Esti mai mic ca mine, la inaltime tongue

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru TuDorEL96):

Eu am 1, 65 cm, noi baieti crestem pana se termina pubertatea cel mai mult pana la 18 ani apoi maxim 2, 3 cm

Răspuns utilizator avertizat
| CariocaTha a răspuns (pentru RAY):

Cum poti sa promovezi asa ceva?

| CariocaTha a răspuns (pentru WorldAlone):

Eu zic ca 1.95.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Mda happy dar nu cred ca duc asa multa lipsa de creier tongue big grin Zic eu ca-s cat de cat matur laughing chiar daca glumesc mult si iau multe lucruri in ras big grin

| CariocaTha a răspuns (pentru RAY):

Poate 1,65 m, 1, 65 cm n-ai sigur. :-s

| RAY explică (pentru CariocaTha):

Eu nu promovez nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Mda, si zici bine happy ca la cata prostie e in ziua de azi in lume sad, si ca o gluma, prostii rasar ca ciupercile dupa ploaie, iar daca prostia ar fi o boala multi ar fi in coma in momentu` asta tongue

| gingergirl1 a răspuns:

Am 1.60 (dar pana la 18 ani sper sa mai cresc un pic laughingsi pentru el mi-ar palcea un 1.70, in orice caz, sa fie mai inalt un pic decat mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba cel putin o inaltime egala cu a mea.

| Allison2009 a răspuns:

Sunt fata deci 1.65 si parteneru cam la fel ca mine poate putin mai inalt

| CristianPreda a răspuns:

Am 1,70, iar partenera as vrea sa fie mai mica decat mine. big grin

| anonimguy3 a răspuns:

Eu iti raspund simplu si usor, am 1, 88 si as vrea ca partenera mea sa aiba cam 1, 67-1, 73.