| RAY a întrebat:

Ce inaltime aveti? si ce inaltime ati vrea sa aiba partenerul, partenera?

36 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Am 1,75 m. Sotia are 1, 58. Inaltimea nu conteaza. Conteaza sa fii fericit, si sa traiesti pentru a-i face si pe altii fericiti.

| RAY explică (pentru SaveTheNature):

Sa stii ca inaltimea conteaza si ea

| dragosbogdan001 a răspuns:

Am 1,73 la ultima masuratoare. Cred ca asa ar trebui si un baiat si o fata sa aiba in jur de 1, 75-1, 80. depinde de varsta totusi.

| costi09 a răspuns:

Eu am 177 partenera 151

| costi09 a răspuns:

Eu am 177 partenera 151cm

| Sentimentall a răspuns:

Poate suna ciudat dar as vrea o partenera mai inalta decât mine. Am 1.80