| Chrisstine a întrebat:

Ce inseamana penetrare?

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Penetrare este atunci cand baiatul introduce penisul in vagin. Aceasta se numeste penetrarehappy fundita?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Cand faci sex si penisul patrunde/intra/penetreaza in vagin. Funda big grin

| TeIubesccc a răspuns:

Cand intrebi ce inseamna penetrare cred ca te referi la sex thinking Daca da, penetrarea e atunci cand penisul intra in contact cu vaginulbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| zippit a răspuns:

Introducerea unui obiect in masa altui obiect

Răspuns utilizator avertizat
| QuitQusifor a răspuns:

A Penetra = A Patrunde

| Angel_2124 a răspuns:

Cand intra penisul in vagin

| csd a răspuns:

1) A PENETRÁ ~éz 1. tranz. (medii, obiecte sau organisme) A parcurge dintr-o parte în alta; a străbate. 2. intranz. A intra (într-un mediu), avansând cu greu; a pătrunde; a răzbate; a răzbi. /

| Chloe1 a răspuns:

Adica introducerea organului sexual maxulin in organul sexual feminin.
(p**a in pi2da)