| cotek a întrebat:

Ce inseamna atunci cand cineva iti trimite o inimioara albastra, galbena, mov sau verde?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca respectiva persoana a avut la indemana nistre carioci, acuarele, creioane colorate si i-a venit si cheful de a se juca si colora cu ele. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e un lingau fatalau rupt in anus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin puterea magiei si ale fiintelor goriliene de pe planeta virtuala inexistenta Pablovaginia ezoteric iti spun ca inseamna ca ai limbrici.

| Desireღ a răspuns:

Înseamnă că ți-a trimis o inimioară colorată

| Kingsley a răspuns:

Probabil ti-a trimis de toate culorile sa se asigure ca nu esti daltonist.

| bugmafiiiia a răspuns:

Inseamna ca esti cu capu daca intrebi pe TPU orice **** care il intampini de zi cu zi... ai primit o inimioara...noteaza in calendar e clar ca duci lipsa de afectiunewinking se vede disperarea din tine