| anonim_4396 a întrebat:

Ce patesc daca beau vopsea de oua? e de la carmin. imi vine sa rad dar chiar nu glumesc.rosie albastra, verde si galbena

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandru_Dragoi_1993 a răspuns:

Un shot de 50 ml nitrodiluant si dizolva vopseaua

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa te ca.ci semafor cel mai probabil

| danutzu96 a răspuns:

Vopseaua este non-toxica dar te va durea burta cel mai probabil daca bei o cantitate mare. Nu incerca, destui coloranti sunt bagati in mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mori de la asta, cel mai bine taie-ti venele.

| DrLolo a răspuns:

Pai in primul rand cand vei urina vei urina colorat si te va durea stomacul daca se agraveaza du-te la medic

| natstygirl a răspuns:

Te-asi sfatui sa consulti un medic dar daca e colorant alimentar nu e nimic rau, mi s-a intimplat si mie. happy

| 12345678901234567890123456789012345 a răspuns:

Te va durea stomacul si s-ar putea sa-ti apara si o iritatie