| Kleb a întrebat:

Ce inseamna atunci cand o fata spune ca ii place ca un baiat sa o faca sa se simta ca este doar a lui?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fata spune ca ar vrea sa simta ca baiatul ala o iubeste numai pe ea si sa-i arate asta.

| Celcestietot a răspuns:

Sa o faca sa simta ca doar pe ea o vede, ca doar de ea este indragostit, ca i se dedica ei in totalitate.

| Marius2001Pop a răspuns:

Adica sa se comporte frumos cu ea, sa ii arate cat de mult o iubeste si cat de mult o apreciaza, sa ii zica cat de mult inseamna pentru el.
Sa ii arate ca nu exista alta fata pentru el, ca o iubeste doar pe ea si ca iubirea aia e sincera.
Sa se ocupe de ea.
In orice caz, si baiatul trebuie sa simte ca este doar a ei happy