| codreanumirela a întrebat:

De fiecare data cand il intreb de ce ii place sa facem petting imi spune ca ii place sa ma simta toata? ce inseamna asta? imi spune asa doar ca sa nu imi spuna ca nu ii place?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu prin "sa te simt toata" inteleg ca vreau ca suprafata de contact a corpurilor noastre sa fie maxima! - tu ce altceva poti intelege?! dar voi nu cumva aveti ceva probleme cu sinceritatea sau comuncarea?! - sau esti tu prea suspicioasa?! Pettingul e Super, pentru ca te poti simti Extraordinar!, si ca virgina, si ca alternativa, dar fara riscul major al sarcinii, pentru ca nu implica penetrarea peniana, ci doar digitala, pentru dezmierdarea clitoridiana si vaginala, si stimularea punctului G, care iti poate oferi orgasme deosebite! (numai sa golesti vezica inainte!) cu conditia ca el sa stie ce sa faca! (si sa aiba o manichiura impecabila!)... Success!

| i.love.me a răspuns:

Ce nesimtitlaughing
si nu vrea sa va "petting-uiti " pentru ca vrea sa te simta toata...adica sa te f**a? in locul tau i'as spune sa se multumeasca macar cu asta...mergi pe premiza :"nemultumitului i se ia darul"
bafta fata

| mcrenma a răspuns:

E posibil sa se refere ca vrea sa faca sex, si sa te faca sa nu te rezumi doar la petting.

| nenitzu86 a răspuns:

Din cate am citit eu pana acum ai maxim 14 ani... Daca vorbeste serios, inseamna ca ii place sa te mangaie pe tot corpul... Daca nu vorbeste serios, insemna ca vrea sa taci din gura si sa nu-i mai pui atatea intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar vrea ceva mai mult decat mangaieri si sarutari, va cam amagiti cu peetingul asta...