| Thesimplecat a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat spune ca nu vrea sa se desparta de o fata pentru ca nu vrea sa fie singur chiar daca el nu o mai iubeste la fel de mult ca la inceput? Ofer funda multumesc!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca ai devenit un fel de ''roata de rezerva'' si vei ramane tot asa buna de folosit doar ''la nevoie''. Situatia se va perpetua pana in momentul in care isi va gasi o alta ''iubita'', iar pe tine te va arunca ca pe ceva devenit nefolositor si inutil.

| Freya1 a răspuns:

Inseamna ca o tine de misto asa sa nu fie singur sa se plictiseasca macar pana gaseste alta mai buna

| Necunoscut112 a răspuns:

Înseamnă exact ce a spus. Vrei traducere din română în română?

| YouandI a răspuns:

E un las fara pic de demnitate, prietena nu e un obiect pe care să îl folosești când vrei sau când ai nevoie.