| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata ii tot zice la un baiat sa aleaga intre ea si fotbal inseamna ca vrea sa se desparta de el, nu?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Am vrut sa-ti dau sperante happy
Deci... DA, vrea sa se desparta de tine laughing

16 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu, înseamnă că o muscă a făcut pipi pe ea şi nu ştie cum să îi spună.

| epurel a răspuns:

De fapt ăsta e doar un alt mod de a te întreba dacă pare grasă.

| Xtadelo a răspuns:

Inseamna ca vrea sa joace si ea fotbal.

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

S-ar putea sa ai dreptate, ca e greu pentru un baiat sa inteleaga cum gandesc fetele. De exemplu acum eu nu inteleg de unde ai ajuns tu la concluzia asta laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

Pff. Parca era greu sa zici asa din prima. In sfarsit pot sa ma culc linistit laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa-ti dau sperante happy
Deci... DA, vrea sa se desparta de tine laughing

| eliaclodia a răspuns:

Raspunsul tau aici.Inseamna poate ca vrea sa obtina ceva de la el si nu are timp sa il convinga. Si mai poate insemna ca vrea sa il traga deoparte, la "umbra".

| Aneurysm a răspuns:

Ce? Nu mai vrea gagica ta culcul tãu?

| AdrianVoicu a răspuns:

Da insemna ca sa indrogosti de un fotbalist intrebo daca e microbista si intreaba cu cine tine. daca tine cu dinamo dai o palma sau dai cu ceva in cap. daca tine cu steaua dati ticoul si paltaloni jos si tipa hai steauaaaaaa

| caterinasmile a răspuns:

Nu scumpule inseamna ca ea ar vrea sa ai mai mult timp pentru ea...

| G2225hda a răspuns:

Wai...saracutu de tine...te-ai certat cu iubitzica?

| Synapse a răspuns:

Unui baiat*
Nu...inseamna ca vrea sa stie ce prefera.

| anonim_4396 explică (pentru Synapse):

Hai sa zicem ca era tarziu si de asta am gresit happy. Promit ca nu mai fac.

| lolly2 a răspuns:

Inseamna ca baiatul isi petrece prea mult timp jucand fotbal si il pune sa aleaga ori joaca incontinoare fotbal si renunta la ea, ori se joaca fotbal mai putin si raman impreuna.

| Pawesome a răspuns (pentru lolly2):

Realizezi ca e la caterinca intebarea?

| AndraLavvy a răspuns:

Înseamna că fata se simte singură sad şi că fotbal`ul este mult mai important pentru tine laughing.

| AdrianaArianafx a răspuns:

Poate glumeste! daca atitudinea ei este serioasa atunci, adio relatiei!