| marinela92 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi o persoana pe care o iubesti timp de 7 zile la rand? chiar daca nu te gandedsti la eabig grin funda big grin

7 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Dorinţe ascunse cu ea, persoana. sunt convins...

| Fridăm a răspuns:

Eu ştiam că dacă visezi persoana iubită înseamnă că a adormit cu tine în gând. Dar, nah! Superstiţii oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa nu insemne absolut nimic nu stiu de ce va faceti atatea sperante ca s-ar intampla ceva.ori n-ai uitat acea pers chiar daca nu te gandesti la ea ori o sa se intample ceva intre voi mai devreme sau mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că are vreo semnificație acest lucru! Pur și simplu, ții mult la ea!

| December a răspuns:

Nu cred ca are vreo semnificatie. E totusi interesant, fiindca de obicei visele repetate apar daca te gandesti la ceva sau cineva.

| Fulbaster a răspuns:

Sunt mari sanse sa te fi indragostit de el sau poate acum ceva timp ti-a facut ceva rau iar constiinta omului isi mai aduce aminte in timpul somnului.

| CristianAnonymous a răspuns:

Sunt mari sanse sa te fi indragostit de el sau poate acum ceva timp ti-a facut ceva rau iar constiinta omului isi mai aduce aminte in timpul somnului.