| Senorita2000 a întrebat:

Heii!
Ce înseamnă dacă visezi persoana pe care o iubești?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Elena00100 a răspuns:

De obicei se spune ca atunci cand visezi pe cineva acea persoana a adormit cu gandul la tine. happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te -ai gandit prea mult la persoana respectiva

| William a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la ea. Mie mi se intampla mereu cu jocurile.

| h3r a răspuns:

Adormi cu gândul la el, ce naiba.

| reihiuke a răspuns:

Inseamna ca te gandesti asa de mult la acea persoana incat mintea o viseaza noaptea. Mai ales daca adormi gandindu-te la acea persoana. Deci, daca vrei sa o mai visezi, gandeste-te la ea inainte sa adormi big grin

| NevastuicAaA a răspuns:

Na...ce inseamna....ca ai avut un vis frumos.

| GirlLăvHell a răspuns:

Nimic..Ai visat-o pentru ca te-ai gandit intens la ea big grin

| alinike2 a răspuns:

Inseamna ca iti place asa de mult de perosana respectiva incat ajungisa o visezi.

| KiduuDianaD a răspuns:

Eu nu prea cred in chestiile astea... Am invatat la bio ca daca seara ne concentram mult pe o anumita persoana, lucru s.a o sa visam acel lucru. Tot profa ne-a zis ca in fiecare seara visezi doar ca nu iti amintesti( nu mai stiu motivul care te face sa uiti visele)
Acum fie ce crezi tu happy tongue