| falafel a întrebat:

Ce inseamna atunci cand vorbesti cu o fata 15 minute pe facebook ( nu ne cunoastem) o invit s a iesim, si accepta? Ar putea fii interesata de mine?, amandoi suntem de aceeasi varsta, 19

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Probabil ca este interesata de tine, vrea sa te vada, sa te cunoasca.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Wow sigur va veti casatori fac pariu pe un fir de par, omule ai vb cu ea 15 minute banuiesc ca ai cronometrat ea a acceptat si asta ce urmeaza e sa vorbesti cu ea, cum femeia decide ramai la deceizia ei apocaliptica daca te doreste, crezi ca o meriti? fizic? vezi ca fetele de varsta aia pun pret pe fizic

| LoveSleep a răspuns:

Evident. Nu zice nimeni că trebuie să vorbești cu ea 2 luni și doar apoi să accepte să iasă cu tine.
Vrea să te cunoască mai bine.
De preferabil ar fi să n-o dai în bară.

| sofisis a răspuns:

Pai daca nu va cunoasteti nu are cum sa existe un interes real.
E interesata probabil fix de asta - sa te cunoasca, sa vada ce e cu tine si daca merita sa iti acorde o atentie mai deosebita sau nu.

| pufulescu a răspuns:

Felicitari! Ai dat peste o fata care stie ce vrea.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

E clar ca vrea sa iti ofere o noapte fiebinte

| falafel explică:

Nu am cronometrat, am spus asa ca idee, am 1 80 70kg, ea are 1 71, nu va inteleg de ce ma criticati pana la urma am pus o intrebare nu am dat in cap