| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna bisexual?

18 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Persoana care poseda organe de reproducere ale ambelor sexe, atat feminin cat si masculin.

| roxcrisify a răspuns:

Sa iti placa si fetele si baietii.

| Anca a răspuns:

Atractie fizica atat pentru persoanele de acelasi sex, cat si pentru persoanele de sex opus.

| yoana14 a răspuns:

Adica ii plac sh baietii sh fetele...

| madalicious a răspuns:

Bisexual este o persoana careia ii plac si femeile si barbatii. Si este si dispus sa intretina relatii sexuale atat cu femei cat si cu barbati.

| Rebecca a răspuns:

O persoana careia ii place sa faca sex si cu femei, si cu barbati

Elianna
| Elianna a răspuns:

Din punct de vedere sexul sa fi atras si de femei si de barbati!

| Creatza_4434 a răspuns:

Se simte atras de ambele sexe.Si de femei si de barbati

| yoana14 a răspuns:

Era o gluma laughing

| anonimegirl a răspuns:

Bisexual insemna atunci cind de exemplu o persoana sa presupunem o fata poate iubi si fete dar si baieti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parintele 2 a răspuns:
Persoana care poseda organe de reproducere ale ambelor sexe, atat feminin cat si masculin.

@Parintele 2 - Stii ce inseamna hermafrodit? Exact ce ai spus tu.
Pentru a raspunde la "Ce inseamna bisexual?", documenteaza-te.

| shogoru_2741 a răspuns:

Parintele 2, acela este hermafrodit!

| Vizitiul a răspuns:

Greseala de exprimare imi apartine.

| anamaria_8142 a răspuns:

Bisexual inseamna o persoana careia ii plac ambele sexe atat feminin cat si masculin, si intretine relatii sexuale si cu femei si cu barbati.Persoana care poseda ambele organe de reproducere se numeste hermafrodit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Parintele 2 - Ceea ce ai spus tu, nu are nicio treaba cu exprimarea.

| adriangabor92 a răspuns:

Care ii plac si femeile si barbatii

| ruginiz a răspuns:

Esti atras de ambele sexe.

| florynnaa a răspuns:

Adica cand iti plac si fetele si baietii.big grin