| KimY a întrebat:

Ce inseamna bisexual laughing?

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

A fi bisexual inseamna a avea interes de natura sexuala catre persoane de ambele sexe, insa nu presupune neaparat sexul cu ambii parteneri in acelasi timp. happy

25 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Adica o persoana care nu face sex numai cu cineva de sex opus. Adica fata-fata... baiat-baiat.

| madalicious a răspuns:

Bisexual/a. Inseamna femei si barbati, carora le plac si persoane de sex opus dar si de acelasi sex. Adica o femeie place si un barbat dar si o femeie, si ii place si sa faca sex si cu femei si cu barbati.

| DeXxa a răspuns:

Bisexual inseamna ca iti plac atat barbatii, cat si femeile laughing

| cristina_3322 a răspuns:

Sa ii placa si fetele si baietii

| Nimic special a răspuns:

Ii plac si fetele si baietii.happy

| TabooR a răspuns:

Pai inseamna sa-ti placa si baieti si fetele...adica in aventuri sexuale maibig grin

| yoannah a răspuns:

Persoanele bisexuale sunt acele persoane care sunt atrase de ambele sexe.

| iulyana a răspuns:

Bisexual adica ii plac si fetele si baietii. happy

| hd04wbw a răspuns:

Care e atras de ambele sexe.Care face dragoste si cu un baiat si poate face si cu o fata.

| love4u a răspuns:

Atras de ambele sexe (masculin si feminin).

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Uite aici explicaţii mai clare:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Bisexualitate
Printre bisexualii celebri îi putem enumera (conform Wikipedia) pe *scriitorii: Hans Christian Andersen, Louis Aragon, Herman Melville, Gabriela Mistral, Arthur Rimbaud, George Sand, Virginia Woolf
*actorii: Greta Garbo, Katharine Hepburn, Angelina Jolie, Laurence Olivier
*cântăreţii: David Bowie, Nelly Furtado, Lady Gaga
*împăraţii romani: Nero, Caligula
şi alte personalităţi ca: Giacomo Casanova, Benvenuto Cellini, Calvin Klein.

| crazygamer a răspuns:

Adica sa iti palca si fetele si baietii big grin

| xAndro a răspuns:

Se refera la barbati.adica celor care le place sa o faca cu ambele sexe big grin funda? :*

| alexbzalex a răspuns:

Un exemplu de bixesual e Adrian Nastase nu ma intrebati de unde stiu dar asa am auzit

| beautiful a răspuns:

Inseamna ...gay:d

| aumih16 a răspuns:

Adica nu intretii dragoste numai cu un baiat ci si cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca la o persoana ii place atat femeile cat barbatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of of. nimic nu stiti. bisexual e individul care detine organele de reproducere ale ambelor sexe. e sinonim cu hermafrodit. de ce 99 % din populatia romaniei stie gresit. cautati in dex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beautiful cea cu fluturele sa stii ca bisexual nu inseamna gay. gay inseamna homosexual adica doi barbati care se iubesc. asa ca ai grija ce vorbesti

| ♥ x0x0 Justin Bieber x0x0 ♥ a răspuns:

Inseamna o persoana care ii plac si fete si baietiwinking

| edy_5846 a răspuns:

O persoana careia ii plac ambele sexe happy Deci nu e nici hetero, nici homosexual, e bi happy

| Fylox a răspuns:

Adica ii place si fetele si baieti ce o mai lungim cum ar fi la baieti esti gay siti plac si fetele si la fete esti lezbi si iti plac si baietii hay funda ca e cel mai bun raspunswinking

| Platica_Ionutz_1997 a răspuns:

Inseamna ca sunt unele persoane care nu se pot hotari daca sunt gay sau lesbiene

| Teglas_Klara_1988 a răspuns:

Acela e bisexuat! Mai citeste odată!