| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna bisexual?

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Din punct de vedere sexul sa fi atras si de femei si de barbati!

| Anca a răspuns:

Atractie fizica atat pentru persoanele de acelasi sex, cat si pentru persoanele de sex opus.

| Vizitiul a răspuns:

Persoana care poseda organe de reproducere ale ambelor sexe, atat feminin cat si masculin.

| Vizitiul a răspuns:

Greseala de exprimare imi apartine.

| madalicious a răspuns:

Bisexual este o persoana careia ii plac si femeile si barbatii. Si este si dispus sa intretina relatii sexuale atat cu femei cat si cu barbati.

| Rebecca a răspuns:

O persoana careia ii place sa faca sex si cu femei, si cu barbati

| ruginiz a răspuns:

Esti atras de ambele sexe.

| roxcrisify a răspuns:

Sa iti placa si fetele si baietii.

| Creatza_4434 a răspuns:

Se simte atras de ambele sexe.Si de femei si de barbati

| florynnaa a răspuns:

Adica cand iti plac si fetele si baietii.big grin

| shogoru_2741 a răspuns:

Parintele 2, acela este hermafrodit!

| yoana14 a răspuns:

Adica ii plac sh baietii sh fetele...

| yoana14 a răspuns:

Era o gluma laughing

| anamaria_8142 a răspuns:

Bisexual inseamna o persoana careia ii plac ambele sexe atat feminin cat si masculin, si intretine relatii sexuale si cu femei si cu barbati.Persoana care poseda ambele organe de reproducere se numeste hermafrodit.

| adriangabor92 a răspuns:

Care ii plac si femeile si barbatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parintele 2 a răspuns:
Persoana care poseda organe de reproducere ale ambelor sexe, atat feminin cat si masculin.

@Parintele 2 - Stii ce inseamna hermafrodit? Exact ce ai spus tu.
Pentru a raspunde la "Ce inseamna bisexual?", documenteaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Parintele 2 - Ceea ce ai spus tu, nu are nicio treaba cu exprimarea.

| anonimegirl a răspuns:

Bisexual insemna atunci cind de exemplu o persoana sa presupunem o fata poate iubi si fete dar si baieti