| AnemonaP a întrebat:

Ce inseamna ca nu te poti imagina cu un baiat impreuna? ca iubitiwinking Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Inseamna ca nu aveti nimic in comun, ca sa aveti ceva pe viitor sa practicati impreuna, ca nu va potriviti la caracter happy, sau doar ca e ciudat ca cineva sa va priveasca impreuna ( asta doar daca sunteti prieteni ). Dar sti cum se zice extremele se atrag smug. Nu pierzi nimic daca incerci :*. baFta [ Funditapuppy dog eyes ]

| Eternitas a răspuns:

Adică nu aveţi niciun viitor împreună sau şanse din cauza că nu puteţi fi mai mult decât prieteni sau din cauza criticii şi a lumii.

| angelRBD a răspuns:

Ca nu va potriviti deloc deloc, sau ca sunteti prieteni prea buni pentru a va imagina mai mult de atat.

| adelaadelaadela a răspuns:

Ca nu va potriviti deloc deloc, sau ca sunteti prieteni prea buni pentru a va imagina mai mult de atat.