| MarianDeluise a întrebat:

Ce vede o fata la un baiat?

P.S : Fara raspunsuri stupide.

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Portofelul, si crede-ma ca nu este un raspuns stupid.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru neutrino):

Esti subiectiv, daca sunt cateva femei, care urmaresc doar interesul material, nu inseamna ca toate sunt la fel

| neutrino a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Da, asa este, sunt numai cateva asa, adica majoritatea! Atentie, eu nu le critic, ba din contra! Ce sa faca o fata tanara si frumoasa cu un baiat lefter? Sa stea cu el in coltul blocului si sa se pupe acolo, si eventual sa-i dea tot ea bani de tigari si, daca se pate, si de o bere? Si prezervativele cine le plateste? Hai sa stam stramb si sa judecam drept!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru neutrino):

Eu sunt lefter, si totusi nu am avut niciodata pobleme, cred ca voi nu cautati unde trebuie

| AndreyBorona a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Da dulceta, dar ele vor doar sa se simta bine, dar atunci cand vine vorba de ceva serios (casatorie) o sa tina serios cont de bani si job-ul tau.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru AndreyBorona):

Nu m-am gandit niciodata pana acum la casatorie, ar trebuie sa se simta flatata femeia pe care o voi cere de sotie laughing

| Emilian65 a răspuns:

O fata vede la un baiat ce are in pantaloni, in buzunare si il intreaba daca are masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt obsedata din punct de vedere sexual, ori ce mi-ai spune ma gandesc la sex, nu dau semne ''cum ca as fi putin intr-o dunga''.
Lucrul cel mai sexy care mi-se pare este personalitatea si antebratul, DA antebratul. Sa aiba acele vene, degetele una numit format innebunesc daca ma uit la mainile unui baiat si sunt asa cum imi plac mie, deja poate ala sa fie muncitor, urat, bueyd aca are mainile eu sunt hipnotizatalaughing vorbesc serios
Sau stii ca femeile se distreaza si plac asemenea barbatii cu un pic de umor care scot ceva inteligent dar in aceelasi timp amuzant atunci cand vorbeschappy
Sa te faca sa te simti bine, sa te atinga. Da, daca m-ar placea cineva primul lucru sa ma domine cu manuta lui pe picior sau umar, asa imi dau seama, oarecum ii plac.

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ala sa fie urat si MUNCITOR? Tie nu iti plac oamenii care muncesc? Atunci de unde vrei sa-ti vina banii gramada?

| ChristianS a răspuns:

Mana, picioarele, capul... toate membrele corpului laughing laughing laughing
problem?

| JustACuriosPerson a răspuns:

In principal faţa.Nu toate fetele vor patratele pe abdomen sau muschi facuti la sala...asta cand vine vorba de fizic, iar referitor la personalitate: caracter, modul de a rezolva o problema, ingeniozitatea, inteligenta, creativitate, bunavointa, optimismul, cooperativitate, comportamentul, atitudinea, sa fie amuzant, prezentabil, sau aiba lucruri in comun, subiecte de vorbit ....lucruri ca acestea..si bineinteles zambetul sa fie nelipsit de pe fata big grin
Sper ca te-am ajutat! Bafta!