| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna ca un baiat sa guste o fata?

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Nu baga in seama raspunsurile la aia rautaciosi tongue iti spun eu :

Un baiat sa guste o fata: Sa se sarute adica sa se sarute frantuzesc adica sa ii bage limbutza in gurita si eam lui si sa se sarute adica sa se joace cu limbutelem unul in gura celuilalt tongue,sau sa o sarute cu limbutza pe gat,asa o poate excitatongue,sau sa o sarute pe sani,pe sfarcuri tongue sa dea cu limbuta pe ei (sa o guste) sau sa ii faca sex oral, adica sa se joace cu limbuta in pasarica fetei sa o sarute acolo provocandui excitatie si sa o faca sa se simta bine., camm asta inseamna ca un baiat sa guste o fata tongue

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Are mai multe intelesuri. laughing

| Castiel a răspuns:

... cat de prost poti fi? Cred ca in dictionar la cuvantul prost apare poza ta!
Sa guste adica sa eu traga/sa fi fost cu ea si el a parasit o si vai ce tare este el ca avut-o paia buna(gustato)/sa-si bata joc de ea
E asa greu sa iti pui iq-ul ala din capu tau la contributie? Sau ai iq-ul cat planta mea din sufragerie?!

| GuessWho_8607 a răspuns:

@Castiel, calmeaza-te frate! Ce te ambalezi asa? Fata a pus si ea o intrebare. Daca vrei sa te "descarci" asa tare, cauta una din cele 80% de intrebari stupide de aici si raspunde acolo sau...ar mai fi o varianta : du-te repejor in baie, fa-ti o l*ba, poate asa te mai calmezi.
Aaaa, si inca o chestie : tu vorbesti de iq? Cand habar nu ai sa folosesti cratima? Si legat de dictionar...tu ai vazut dictionare cu poze? Din raspunsul tau am dedus asta : Esti un virgin, retardat/repetent, un frustrat si un...virgin (din nou)

| urbanghost a răspuns:

Sa o friga pe gratar si sa o guste.

| Coco_2522 a răspuns:

Adica sa o...