| anonim_4396 a întrebat:

Clasica poveste de dragoste: o tipa e cu un baiat, iar prietena ei cea mai buna se indragosteste de el. ei doi se despart si prietena nu stie ce sa faca.sa guste putin din baiat sau sa il lase in pace? daca totusi se hotaraste sa guste, cum sa il abordeze?

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu zic sa fii directa.Ia-l in gura de la jumatate, daca-i vorba numai de gust.E la fel de clasic cu toate ca celelante nu recunosc.

| dana85 a răspuns:

Nu poate dura o fericire cladita pe nefericirea altcuiva. Mai devreme sau mai tarziu, toate se vor plati, se vor intoarce faptele noastre la noi ca un bumerang si vom culege roadele.

| Rill a răspuns:

Oare un baiat e mai important decat o prietenie? happy