| Iulian03 a întrebat:

Ce inseamna cand incerci sa te bagi in seama cu o fata, iti da block doar la mesaje apoi se uita la story-urile tale si nu rateaza niciunul? (In trecut nefacand lucrul asta)

11 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu inseamna nimic.
A urmari o poza nu inseamna nimic.

| RAY a răspuns:

Daca te milogesti de ele asa pățești

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu vrea o relatie cu tine, de aceea te-a blocat, dar ca se uita de curiozitate, asa cum face cu toata lumea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca se uita printre pozele de la story la fel cum se uita si prin TOATE celelalte poze de la story.

| Iulian03 explică (pentru DoarBogdan):

Nu, pana acum nu s-a uitat deloc

| alexalx1234 a răspuns:

Că e proastă de pute.

| Balalau95 a răspuns (pentru alexalx1234):

Daca urmareste ce faci, atunci o interesezi
daca ti-a dat block din prima, atunci, cum spunea si Xchop43, e proasta de pute

| TFL007 a răspuns:

Asta e problema de olimpiada laughing, poate are prieten si nu vrea sa mai vorbeasca cu tine, iar la partea cu story-urile nu stiu ce sa zic si eu ma uit la unele doar sa mai vad ce face gen, nu ca as avea un scop anume referitor la persoana in cauza

| Iulian03 explică (pentru TFL007):

Pai întocmai n-a vorbit deloc, i-am dat 2 mesaje si block sad

| TFL007 a răspuns (pentru Iulian03):

Sunt multe, poate vrea sa vad cat esti de penibil in story-uri, dar faptul ca ti-a dat block SPUNE TOTUL, ca nu da doi bani pe tine, nu e greu sa iti dai seama si singur asta

| NarcisIfrim a răspuns:

Iulian,scumpule,intelege ca asa sunt femeile.Azi iti da block,maine te cauta, azi nu te vrea, maine te vrea.
Brusc ai inceput sa o interesezi.E simplu.
Mai las-o ceva timp, apoi incearca o noua abordare, ok?