| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata imi spune ca "suntem pe aceeasi lungime de unde" dar ea are prieten

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică poate comunica cu tine, nu obligatoriu să își strice relația pentru tine!
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Dude, practic tipa ti-a dat verde sa o furi.
sau vrei sa o faca Johnny inaintea ta?

| Alcyon a răspuns:

Vrea sa spuna ca-i place sa discute cu tine... si cam atat.

| LineGuide a răspuns:

Inseamna ca at fi mai bine sa citesti mai multe carti, sa mai cresti, si apoi sa o suni.
Mult noroc!

| Peaches a răspuns:

Cred ca inseamna ceva de genul: " Se pare ca ne potrivim dar, imi pare rau pentru tine, eu am deja prieten."

| AndradaE a răspuns:

Ca ai ajuns putin cam prea tarziu.

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Poate vrea sa spuna ca din punct de vedere intelectual/gusturi /idei sunteti pe aceias unde, nu neaparat ca iubit!

| Batmanuel a răspuns:

Credeti ca as avea sansa la ea?

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Te place dar e prea tarziu acum, probabil are intereaul mai mare pentru iubitul ei, o fi materialista