| hinoto a întrebat:

Ce inseamna daca o fata spune ca nu si-a dori un prieten dar totusi da semne ca te place?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te place ca pe o prietena de sex opus

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, nu pot spune decat ca tu interpreztei eronat semnele ei.
O fata cand iti spune ca nu-si doreste un prieten, iti spune clar ca nu te place si nu te vrea de prieten.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât ea îți spune că nu vrea o relație semnele alea sunt în imaginația ta.

| Nyarlathotep a răspuns:

Inseamna ca-ti ofera semnale mixte. Inseamna ca vrea sa-i oferi atentie, vrea sa iti piarda timpul sa iesi cu dansa peste tot prin oras, eventual sa-i platesti consumatia in timp ce dansa se concentreaza pe altii de care este atrasa pe bune. Te testeaza sa vada ce poate obtine de la tine, sa vada daca esti suficient de atras de dansa incat sa se foloseasca cat poate de tine dar sa nu-ti ofere relatie. Cam asta inseamna.