| Andrey11 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata incearca sa te evite si cand nu esti atent se uita dulce la tine? inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| savingyou a răspuns:

Salut andrey! sincer sa-ti spun ma comport la fel in prezent! adica, evit un baiat care tot m-a admira dintr-o parte dar uneori big grinbig grin eii...bine,uneori incep sa-l admir si eu! vreau sa-ti spun, ca fata data este timida, dar daca o placi cred ca merita sa-i scrii sau sa te apropii de ea! succes!winking

4 răspunsuri:
| Madalina1901 a răspuns:

Da, cu sigurantahappy

| Katakito a răspuns:

Te place dar nu vrea sa stii tu lucrul asta, de aia se uita pe furis.

| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Eu cred ca te place dar e timida si de aceea te evita.

| EnmaAi99 a răspuns:

Da asta inseamna...ori nu vrea ca tu sa afli ca te place ori ca prietenele iei sa nu afle...deci mai pe scurt inseamna ca te place dar nu vrea sa afli ori tu ori prietenele eisau foarte foarte rar se joaca cu tine.dar nu cred ca face asta
sper ca asta te ajuta
fundita?big grin