| anonim_4396 a întrebat:

Cand o fata se uita la tine atent sau uneori te urmareste cu privirea, ce inseamna?

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Este interesata sau curioasa.

Răspuns utilizator avertizat
| muhuaxela a răspuns:

Ori te place, ori nu te suporta.

| justme4yours a răspuns:

Te studiaza, te considera o provocare noua, mai ales daca esti atragator, vrea sa scoata un zambet de la tine, sa ii fie aruncata o privire calda inapoi

| valent1np a răspuns:

S-a plictisit sa se uite la altii, incearca altceva iar tu prietene, esti cobaiul perfect. adica tinta.

| ariancyk a răspuns:

Inseamna ca e interesata de tine...iar tu profita de acest lucru si intra in discutie cu ea!tonguetonguetongue acesta e sfatul meu