| Sasky a întrebat:

CE Inseamna Cand O Fata Iti Spune Ca Vrea Sa Fiiti Doar Prieteni!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu vrea o relatie cu tine...nu vrea sa fi iubitul ei

| andreiasavescu a răspuns:

Inseamna ca nu ii starnesti suficienta atractie ca sa ii devii iubit.

| sayWhaaat a răspuns:

Inseamna ca trebuie' sa cauti alta fata.

| adriang95 a răspuns:

E doar felul drăguț de a spune „ești un pulete, nu vreau să am vreo treabă cu tine"

| NoNameexd a răspuns:

Înseamnă că nu e atrasă de tine, și nu vrea nici măcar prieteni să fiți în unele cazuri.Pe scurt? Să scape cât mai repede.Baftă!

| mateicoca a răspuns:

Inseamna ca vrea sa fiti doar prieteni

| AnoOo a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa inveti sa scrii.